Hra Kingdom Guard

Vývojář tap4fun oznámil nový projekt, na kterém pracovali a jde o hru Kingdom Guard. Hra je k dispozici přes Samsung Galxy Store, Amazon App Store, ale je k dispozici také v Google obchodě. Tato hra obsahuje spoustu hluboko propracovaných systému, abyste jako hráč mohl využit veškerou jeho strukturu a porazit tak výzvy, které se vám naskytnou v cestě.

Kingdom Guard je sice venku od poloviny minulého roku, ale stále si drží první místo ve většině zemí. Tato hra obsahuje styl strategie ve formě Tower Defense hry.

Ve hře budete poté muset bránit vajíčko před nepřátelskými hordy a to v několika úrovních. K dispozici pak máte různorodé jednotky, jako jsou lučištníci, ohniví čarodějové, a další. Jednotky pak umístíte na různé platformy, které jsou kolem cesty, kde se nepřátele budou pohybovat.

Ve hře můžete jednotky vyměňovat v reálném čase a nemusíte tak čekat na nějaký časovač nebo cooldown. Ve střehu tak můžete být neustále a pokud se přes jednotky nepřítel dostane, tak rychle rozmístěte další.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Jde o Tower Defense hru, kde okolo cesty musíte umístit vojsko, které zabrání v průchodu a následně ke zničení vajíčka.