Vypnout reklamy

Hra Kinja Run

Zábavná hra, ve které můžete očekávat spoustu zábavy, dlouhou cestu za vítězstvím a spoustu nepřátel. Ve hře budete se svou kočkou běhat a

Zahrajte si oddechovou hru, ve které poběžíte s kočičkou přes náročný terén. Nesmíte spadnout z herní plochy a zároveň je potřeba, abyste získali dostatečný počet bodů. Vaše cesta je propleta všelijakými monstry.

Jde o zábavnou hru, ve které běžíte a střílíte zároveň. Utíkejte a vyhýbejte se veškerým raketám, které na vás poletí. Nebojte se ničeho a zapněte si třeba auto battle, pokud to bude potřeba, ale my osobně preferujeme manuální souboje.

Hra nevyžaduje po hráči žádné extra schopnosti ovládání a opravdu se velmi jednoduše ovládá a jediné, co je těžké, tak je stát se mistrem této mobilní hry. Ve hře máte klasický postup hrou, kde získáváte pro svého hrdinu nejrůznější věci, které pak zlepšují postup hrou a ulehčují vám tak práci.

Můžete se podívat přímo na trailer, který sice není přímo ze hry a ale ukáže vám, co ve hře očekávat. Ono i tak trochu hra připomíná Sonic.

Kinja Run
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zábavná hra, ve které můžete očekávat spoustu zábavy, dlouhou cestu za vítězstvím a spoustu nepřátel. Ve hře budete se svou kočkou běhat a snažit se získávat body.