Vypnout reklamy

Nová android hra Last Day on Raft: Přežití v Oceánu vás zavede na otevřený oceán, kde jsou nepřátele. Žraloci mají hlad. Přežijte den a noc na opuštěném ostrově.

Máme tady zajímavou hru, ve které budete muset přežít na svém raftu na vodě. Žijete jak na ostrově, tak projíždíte oceánem na voru. Problémem je, že vás zde čekají nepřátele.

Nic není jednoduché a je potřeba se stále zlepšovat, aby váš vor dokázal v oceánu přežít. Jsou zde žraloci, kteří rádi útočí, protože mají velký hlad.

Ve hře se vám jednoduše mění den a noc a k dispozici je krásná grafika celé krajiny. Výhodou hry je hlavně možnost zkoumání celého tohoto světa. Zlý žralok v roli nepřítele, to je asi to nejhorší, co vás mohlo potkat.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.