Vypnout reklamy

Zahrajte si hru Last Pirate: Survival Island na mobilním telefonu. Vývojáři se inspirovali PC hrou Sea of Thieves. Ocitáte se uprostřed ničeho.

Máme tady k dispozici zajímavou android hru, ve které bojují piráti proti zombie nepřátelům. Stačila jedna chyba k tomu, abyste se objevili na uprostřed ničeho.

Jste naprosto bez posádky a dokonce vás opustil i důvěrný papoušek, se kterým jste byli na otevřeném moři jako pirát. Teď je to boj o přežití.

Jediným bojovým nástrojem, který u sebe máte, tak je hák namísto vaší ruky. Musíte jíst a také pít, abyste přežili, takže se nejde jen tak schovávat.

Se zabíjením zvířátek si pomůžete, protože můžete použít jejich kosti k tomu, abyste si vyrobili své zbraně. Zombie se vyrojí ze stran, kde to jen tak nečekáte.

Tato hra se inspirovala PC hrou Rust and Sea of Thieves.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.