Hra na mobil Last saver: Zombie hunter master

Jedná se o parádní zombie střílečku, kde bude potřeba najít způsob, jak zneškodnit vše co se pohne a získat dostatek mincí a nakoupit nové zbraně. Staňte se zombie zabijákem. Zneškodněte veškeré zombie, vydělávejte peníze a najděte způsob, jak se dostat co nejdále. K dispozici máte 38 různých zbraní jako je AK47, M4, AWP a další. […]

Last Saver: Zombie Hunter Master

Jedná se o parádní zombie střílečku, kde bude potřeba najít způsob, jak zneškodnit vše co se pohne a získat dostatek mincí a nakoupit nové zbraně. Staňte se zombie zabijákem.

Zneškodněte veškeré zombie, vydělávejte peníze a najděte způsob, jak se dostat co nejdále. K dispozici máte 38 různých zbraní jako je AK47, M4, AWP a další. Samozřejmě nechybí ani granáty, lékarničky a další věci.

Veškeré zbraně mohou být vylepšeny. Jedná se o vylepšení z hlediska kapacity a změny rychlosti střelby. Nadále je hra velmi rozsáhlá co se týče herních módů. K dispozici je jak příběh tak i vyzývající mise, kde budete muset přežít. V příběhovém módu je 5 map a v dalším módu jsou zase další 3 mapy. Každá mapa disponuje 20 různými hlavními úkoly a denní výzvy.

Aplikaci stáhnete níže