Hra na mobil legend of Solgard

Vyšla nová strategická RPG hra od vývojářů Snowprint Studios, kde budete muset najít cestu, jak zneškodnit silné nepřátele. Jedná se o hru naprosto zdarma, avšak jsou zde mikro transakce, které vám pomohou růst rychleji. Určitě jste slyšeli o hře Candy Crush, která je taktéž velmi populární. Právě výrobce Candy
Android hra Legend of Solgard

Vyšla nová strategická RPG hra od vývojářů Snowprint Studios, kde budete muset najít cestu, jak zneškodnit silné nepřátele. Jedná se o hru naprosto zdarma, avšak jsou zde mikro transakce, které vám pomohou růst rychleji.

Určitě jste slyšeli o hře Candy Crush, která je taktéž velmi populární. Právě výrobce Candy Crush od King se spojili s firmou Snowprint Studios a vytvořili hru jako je Legend of Solgard. Jedná se o unikátní RPG hru, kde budete bojovat s nepřáteli, sbírat předměty a snažit se dostat na vyšší úroveň.

Hra je velmi zábavná, ale v některých pasážích docela zmatečná. Základem hry je právě hledání a přiřazování několika různých stvoření k sobě. Využívejte zbraně a brnění k tomu, abyste se ubránili před ledovými protihráči. Časem, až se dostanete do vyšších úrovní, tak obdržíte bonusy. Zároveň proti vám budou stát náročnější nepřátele a celkově hra bude těžší.

Vlastní měna

Ve hře je vlastní měna, se kterou si nakupujete věci a následně rostete rychleji. Do hry vám to dává značnou výhodu. Můžete hrát i bez toho, ale bude všechno pomalejší. V každém kole potřebujete nějakou energií a aby se vám dobila, tak musíte počkat 40 minut předtím, než můžete znovu hrát.

Nicméně lze si ji dokoupit za reálné peníze.

Legend of Solgard
Legend of Solgard