Vypnout reklamy

Zahrajte si parádní gamesu, ve které budete stavět budovy z LEGA. Hlavním úkolem je uspokojit potřeby jednotlivých hrdinů a postarat se o běžný den.

Zahrajte si krásnou hru, ve které budete muset ukázat svou kreativitu. Je potřeba, abyste si postavili svůj domeček a zároveň si zahrajete s různými charaktery, zvířátky a budete plnit jednoduché denní rutiny.

Je potřeba se naučit, jak se v této hře pohybovat. Budete je muset dávat spát, tankovat do svého automobilu a mnohem více. Střídá se tady den a noc.

Jedná se o zajímavou hru ve které máte spoustu možnosti. Nicméně nikde nestřílíte. Jedná se totiž o hru pro děti, takže roztomilost je na místě. Vhodná jak na tablety, tak i na mobilní telefony.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.