Hra Leo’s Fortune

Leo's Fortune je hra, ve které hrajete za malou chlupatou kouli s knírkem. Leo, který měl zlato, tak mu ho někdo ukradl.

Jedná se o oceňovanou hru Leo Fortune, ve které si zaskáčete. Snažte se za každou cenu dostat co nejdále a překonávejte těžké překážky. Budete muset nahánět záhadného zloděje, který vám ukradl zlato. Hra má opravdu krásně vytvořené úrovně.

Hra je k dispozici také na konzolích. Je potřeba řešit různé logické hádanky ve 24 úrovních této hry. Odemkněte si také hardcore mód poté, co hru dokončíte a pokuste se hru dokončit bez jediné smrti. Pokud umřete, tak začínáte úplně od začátku.

Hra podporuje také ovladače, takže pokud nějaký k mobilnímu telefonu máte, tak můžete začít používat. Na ovladači se hra hraje mnohem příjemněji, než klasicky. Podívejte se na samotnou ukázku ze hry. Hrajete za chlupatou kouli s knírkem jménem Leo. Je docela smutný a není divu, když mu někdo ukradl zlato.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Funkce
  • Zábava
4.2

Popis

Leo’s Fortune je hra, ve které hrajete za malou chlupatou kouli s knírkem. Leo, který měl zlato, tak mu ho někdo ukradl.