Vypnout reklamy

Nová android hra Long Keith The Sausage ke stažení. K dispozici je spousta úrovní, kde si užijete nespočet zábavy. Hlavním úkolem je jíst.

Jedná se tak trošku o zábavnou hru had, na kterou jsme zvyklí. Nicméně v této hře si zahrajete s pejskem, který se jako had natahuje. Musíte jíst, aby byl větší a větší.

Jeho jméno je Keith a jedná se o nervozního pejska, který má jen omezený možný růst. Pojídá všechny párky z místního řeznictví. Je potřeba, abyste Keith udrželi dlouhou 100ft.

Připravte se tedy na moderní arkádu, která je plná párků a spoustu kostýmu k odemknutí. Ovládá se velmi jednoduše. Porazte na 50 bezvadných úrovní. Dále je tady 150 hvězd. 3 hvězdy na každou úroveň. Získáte je všechny.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.