Hra Loop Hero

Loop Hero na mobilu s 10% slevou. Předregistrace otevřeny, hraje se od 30. dubna.

Loop Hero dorazí na mobilní telefony! Tento fenomenální roguelike RPG hra, která si získala srdce hráčů na PC a konzolích, se chystá ovládnout i svět Androidu a iOS. Připravte se na její příchod 30. dubna, protože Playdigious otevírá předregistrace.

Jste připraveni zažít Loop Hero v kapse? Nyní máte jedinečnou šanci získat hru s 10% slevou z úvodní ceny, což znamená, že vaše kopie vás vyjde pouze na 6.29 dolaru namísto standardních 6.99 dolaru. Navíc získáte možnost zdarma vyzkoušet první kapitolu! Neváhejte a využijte nabídky na Google Play Store!

Pokud jste ještě nehráli Loop Hero, pak vězte, že hra si okamžitě získala oblibu po svém vydání na PC v březnu 2021, kdy se prodalo přes 800 000 kopií během prvního týdne. Loop Hero také získalo ocenění za Nejlepší strategickou hru na The Game Awards 2021. Po úspěchu na PC a Nintendo Switch se hra dostala i na Xbox Series a Xbox One v dubnu 2023.

Hra nabízí zábavnou hratelnost a temné fantasy prostředí. Jste uvězněni v časové smyčce kvůli Lichovi. Díky chytře generovaným cestám se nikdy neztratíte v nových místech k prozkoumání. Loop Hero vás vyzývá, abyste formovali svět kolem sebe. Strategickým umisťováním karet řídíte hrdinu skrze různé zkoušky a triumfy ve tmě.

Na rozdíl od ostatních RPG neovládáte přímo pohyby hrdiny. Místo toho ve Loop Hero budujete svět a vedete hrdinu jím. Porážejte bosse, dobývejte smyčku nebo čelte zkáze! A nehledejte dál, pokud jde o kořist. Použijte ji k obnově světa kolem vás a odhalení tajemství vaší minulosti.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Loop Hero na mobilu s 10% slevou. Předregistrace otevřeny, hraje se od 30. dubna.