Hra Lost Potato

Zahrajte si Lost Potato: Premium na Androidu a prožijte dobrodružství s odvážnou bramborou.

Máte slabost pro rozmlsanou zeleninu a procházející se stvoření? Pak si zamilujete Lost Potato: Premium, která právě vyšla na Androidu. Za vývojem stojí Erabit Studios, autoři populární hry Brotato. Jedná se o zábavnou hru, kde se ujmete role odvážné brambory.

Brambory v roguelite? Vybavte se, abyste mohli mlátit nepřátele a proplétat se nebezpečími s pohyby, jaké jste dosud neviděli (ano, máme na mysli hru slov!). Pokud nevíte, původní Lost Potato byla spuštěna na Steamu již v roce 2020 a ihned se stala hitem mezi hráči díky svému originálnímu nápadu a roztomilé grafice.

V Lost Potato se ocitnete v roli brambory s touhou po dobrodružství. Setkáte se s několika chytrými nepřáteli, ale vaším cílem nebude nepřátele fyzicky porazit. Namísto toho uniknete skřekotu zubů džunglí obývaných brambor použitím svého ostrého a škrobového intelektu, abyste zůstali v kuse. Vaše bramborový mozek bude použit k přelstění nepřátel, házení jim na špízy a odrazování kulí. Jedná se o minimalistickou hru z pohledu shora, ve které se snažíte přežít v nekonečné džungli kanibalů. Ano, nekonečné!

V Lost Potato získáte 14 speciálních klobouků. Když si jeden nasadíte, získáte nové statistiky nebo pasti, které můžete použít. Klobouky také umožňují upravit styl vaší brambory, a jeden z nich by mohl dokonce vyvolat závist u Vikinga. Nezapomeňte se také podívat na originální trailer níže!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si Lost Potato: Premium na Androidu a prožijte dobrodružství s odvážnou bramborou.