Vypnout reklamy

Hra na mobil MAD RUNNER

Vydáno dne: 22.8.2018

Jedná se o celkem obtížnou android hru, ve které je několik části. V každé dané úrovni bude potřeba překonat hned několik překážek. Dejte si velký pozor, abyste nespadli z herní plochy dolů. Pravidla hry jsou velmi jednoduché. Musíte skákat z jedné části na druhou a to bez toho, aniž byste se dotkli vody. Pohybujte se […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Jedná se o celkem obtížnou android hru, ve které je několik části. V každé dané úrovni bude potřeba překonat hned několik překážek. Dejte si velký pozor, abyste nespadli z herní plochy dolů.

Pravidla hry jsou velmi jednoduché. Musíte skákat z jedné části na druhou a to bez toho, aniž byste se dotkli vody. Pohybujte se s hrdinou zleva doprava a skákejte. K dispozici je hned několik úrovní, celkem přívětivá grafika a jednoduché ovládání.

Jedná se o jednu z nejobtížnějších her na světě. Čím dále budete, tak tím to bude všechno těží. Váš hlavní hrdina se nikdy nezastaví a tak je zapotřebí udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Jsou zde skryté cestičky, které si musíte otevřít. Zároveň vám v pozadí hraje dobrá a rychlá hudba, takže vás udržuje v tempu.

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže