Vypnout reklamy

Hra Madden NFL 24

Zahajte 10. sezónu Madden NFL Mobile a zažijte autentickou NFL akci a nezapomenutelné zážitky na mobilu.

S příchodem 10. sezóny Madden NFL 24 Mobile se otevírají dveře do světa, kde autentická sportovní akce, události ze skutečného světa a špičkové mobilní vizuální prvky společně vytvářejí neopakovatelný fotbalový zážitek. Tento ročník hry přináší do vašich mobilních zařízení nejpůsobivější NFL zážitek, jaký kdy byl.

Fanoušci fotbalu mají jedinečnou příležitost vrátit se v čase a znovu prožít momenty s ikonickými uměleckými díly, starými programy a nezapomenutelnými hráči, kteří zanechali v hře nezaměnitelné stopy. Ať už preferujete roli fotbalového manažera nebo se chcete ujmout pozice křeslo QB, Madden NFL Mobile vám umožní užít si oblíbený sport s novými a jedinečnými zážitky, v čele s ikonou z minulé sezóny.

Hra se pyšní vzrušujícími vizuálními vylepšeními, návratem trenérů a příruček, což ještě více zvyšuje její kvalitu. Nikdy předtím nebyla hra, kterou tak milujete, lepší.

Sestavte si svůj konečný tým a staňte se nepřemožitelným. Vytvořte tým z fotbalových superhvězd vašich oblíbených týmů NFL a zapojte se do dovednostních výzev, cest a soutěží. Díky možnosti soft-sezónního resetu můžete udržet své hvězdy z minulé sezóny a pokračovat v postupu se svým základním týmem. Ať už je to Kickoff Weekend, Super Bowl nebo oblíbené režimy jako Training Center, prožijte se svým týmem skutečné události a celou fotbalovou sezónu.

Nezmeškejte šanci stáhnout si mobilní aplikaci Madden NFL a zažít to nejlepší z NFL. Připojte se k milionům fanoušků po celém světě a prožijte fotbal na úplně nové úrovni.

Aplikaci stáhnete níže

Madden NFL 24 Mobile Football

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahajte 10. sezónu Madden NFL Mobile a zažijte autentickou NFL akci a nezapomenutelné zážitky na mobilu.