Hra Madfut 23

Skvělá hra, ve které budete moci získat své oblíbené hráče, vyměňovat karty nebo získávat nové. Nicméně je potřeba vyhrávat zápasy.

Pokud patříte mezi milovníky takzvaných karet ve hře FIFA, tak tohle je opravdu dobrá náhrada. Jde již o 23. sezónu s úžasným obsahem hráčských karet, které můžete získat. Sledujte tak market hráčů, kde můžete nakoupit a získat své karty neboli hráče pro sebe. Určitě sledujte každý den market, kde najdete několik zajímavých hráčů.

S těmito kartičkami pak budete moci soutěžit s ostatními hráči v nových turnajích. K dispozici jsou dva nové online turnaje. Nechybí tady ani balíčky zdarma, kde získáte body, dokončíte pět dalších úrovní a získáte tak nová ohodnocení. Módy jsou v této hře velmi vylepšeny a budete si stavět vlastní týmy a snažit se vyhrávat jednotlivé turnaje, kterých není málo.

Otevírejte balíčky a vybírejte si své oblíbené hráče. Dokončete jednotlivé cíle hry, získávejte karty a jiná ocenění. S kartami také můžete obchodovat a vyměňovat podle toho, který hráč je vám k ničemu, ale třeba jinému týmu bude potřebný. Každý hráč má své vlastnosti, kdy například zvládá lépe obranu nebo útok. Do útoku většinou patří ten, kdo má velkou rychlost a i výdrž, aby dokázal běhat tam i zpět a v případě útoku mu nedošly síly.

Rozložení sil v týmu však patří jenom vám, takže karty, které si vyberete záleží jen na vás.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
3.8

Popis

Skvělá hra, ve které budete moci získat své oblíbené hráče, vyměňovat karty nebo získávat nové. Nicméně je potřeba vyhrávat zápasy.