Vypnout reklamy

Hra Marvel Snap

Jde o výbornou karetní hru, ve které budete muset ničit protivníky, bojovat, vylepšovat a hlavně vítězit. Není to jednoduchá záležitost, protože musíte dopředu

Podobně jako Marvel svět, kdy každý měsíc vychází nový film nebo seriál na této bázi, tak nyní se Marvel rozrostl i na mobilní zařízení a neustále se rozrůstá tím, že vydává další a další hry. Připojte se nyní k novému extrémně zajímavému šampionátu. Tentokrát si však Marvel přichystal klasickou karetní hru.

Od 18. října je k dispozici po celém světě, a to jak na mobilech Android, tak i iOS. Hráč může ve hře získat více jak 150 unikátních charakterů s kartami hrdinů. Každá karta má své vlastní schopnosti a astetiku. Spousta těchto charakterů má své vlastní varianty a styly.

K dispozici je samozřejmě také herní trailer, který ukazuje funkčnost této hry. Zahrajte si se super hrdiny v nové deskové hře. Možná si každý myslel, že půjde o plnohodnotnou hru, ale jde pouze o karetní hru, ve které prokážete své schopnosti strategie. Vybírejte ty správné Marvel hrdiny a pusťte se do svých protivníků.

V této hře najdete nepřátele Venoma, AI, Ultrona a další padouchy jako je třeba Dr. Doom, Kingpin. Každý zápas se v této hře bude skládat ze šesti kol, kde se protivníci různě střídají. Každý využívá jiné útočné manévry. K výhře se dopracujete jen tak, že zvolíte správnou strategií a postup.

MARVEL SNAP
Price: Free

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
3

Popis

Jde o výbornou karetní hru, ve které budete muset ničit protivníky, bojovat, vylepšovat a hlavně vítězit. Není to jednoduchá záležitost, protože musíte dopředu promyslet strategií.