Hra Maximus 2: Fantasy Beat-Em-Up

Maximus 2 je skvělá hra na mobilní telefon, která se soustředí zájmena na velmi uspokojivé souboje, kde budete muset zachytit ten nejlepší moment pro proti úder. Bude potřeba druhou stranu zneškodnit tak, že se z toho nevzpamatuje. Hra je dostupná pro čtyři hráče v kooperativní hře pro více hráčů. Ale je k dispozici i pro jednoho.

Příběh v této hře prakticky žádný není. Prakticky se dostáváte z jedné úrovně do druhé a snažíte se tak vytvořit prostor, pro další fantastické dobrodružství. Hra nabízí parádní multiplayer, ve kterém si zahrajete až se čtyřmi dalšími hráči online nebo na stejném zařízení s Bluetooth ovladači.

Hrdinové mají své vlastní role a zbraně. Jedni z nich jsou třeba kouzelníci a druzí zase zabijácí, kteří se neštítí ničeho. Je velmi důležité, abyste v této hře dostatečně spolupracovali, pokud hrajete hru více hráčů v rámci kooperace. Hra navíc má podporu Google Play Games (ukládání her na cloud).

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Skvělá hra, která se soustředí zájmena na souboje. Hlavním úkolem je totiž projít veškeré úrovně a to tak, abyste jednotlivé nepřátele zneškodnili, což nemusí být zrovna úplně jednoduché.