Vypnout reklamy

Parádní android akční hra rozšířené reality Men in Black: Global Invasion ke stažení na mobil zdarma. Zneškodněte veškeré nepřátele v reálném světě.

12.9.2019

Hra na mobil Men in Black: Global Invasion

Jedná se o parádní hru, která disponuje rozšířenou realitou. Již známe hry jako Pokémon GO, Harry Potter: Wizards Unite a teď již máme i Men in Black.

Jedná se o invazi na Zemi, se kterou se musíte vypořádat v botách agenta MIBse a sestřelit všechny mimozemšťany na zemi. Tyto potvory uvidíte na každém rohu a docela ohrožují bezpečnost na Zemi.

Vejděte do ulic a pokuste se pochytat všechny tyto nebezpečné mimozemšťany v technologickém zpracování rozšířené reality. K dispozici je přes 40 různých mimozemšťanů v tomto vesmíru. Popadněte zbraň a zneškodněte vše, co se vám dostane do cesty.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.