Vypnout reklamy

Hra Merge Animals 3D

Jde o zábavnou hru, ve které budete muset spojit DNA a vytvořit různá zvířátka. Dalo by se tedy říct, že v této hře budete tvořit mutanty. Můžete tak vytvořit mutanta, který bude nejrychlejší na planetě, ale dejte si pozor, aby se to nezvrtlo.

Jde o velmi zábavnou hru, ve které budete kombinovat různé DNA dohromady a z toho vzniknou mutanti. Někteří budou blázni, někteří chytří, rychlí a silní. Je teď na vás, abyste překonalo 20 různých úrovní, kde budete muset překonat části celé evoluce. Vytvořte si svého nejrychlejšího mutanta v laboratoři a experimentujte.

Svého běžce budete moci ovlivnit s DNA, které mají 10 různých zvířat. Máte možnost vytvořit stovky genetických variací, kdy každá z nich má svůj unikátní genetickou dispozici. Navrhněte i svou vlastní DNA a to v rámci krásné grafiky. Vytvořte tak neuvěřitelný genetický koktejl a vyhrajte závod s mutanty.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4

Popis

Jde o hru, ve které si vytvoříte genetického mutanta, kde máte možnost do stvoření píchat různé genetické materiály, aby byl supersilný.