Hra Methods 2: Secrets and Death

Zahrajte si Methods 2 na iOS a Android a staňte se detektivem v napínavé vizuální novelě.

Methods 2: Tajemství a smrt přináší unikátní zážitek pro milovníky vizuálních novel a detektivních her. Tato nejnovější hra v sérii je nyní dostupná pro iOS a Android a nabízí směs napětí, tajemství a trochu absurdního humoru, který vás vtáhne do světa zločinu přímo ve vaší dlani.

Ve hře Methods se sto detektivů utkává o to, kdo jako první vyřeší zločiny. Vítěz nejen že získá milión dolarů, ale také „příležitost života“. Pro zločince, kteří se do hry zapojí, jsou sázky minimálně stejně vysoké, jelikož mohou získat finanční odměnu a možnost propuštění na svobodu, bez ohledu na závažnost jejich činů.

Hra je rozdělena do několika kapitol, přičemž první byla vydána v lednu. S přívětivou cenou 1.99 dolaru za kapitolu je snadné začít s první částí a rozhodnout se, zda chcete sledovat příběh dále, jak jsou jednotlivé díly vydávány. Methods využívá netradiční, ale ne zcela neznámou strategii episodického vydávání. Tento přístup měl své období popularity před více než desetiletím a není zcela běžný pro vydávání vizuálních novel. Některým hráčům mohou připadat grafické prvky hry příliš karikaturní, nicméně tento styl může připomínat jiné detektivní hry, jako je Danganronpa, což je míněno jako kompliment.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Popis

Zahrajte si Methods 2 na iOS a Android a staňte se detektivem v napínavé vizuální novelě.