Hra na mobil Military shooting king

Pokuste se vycvičit své střelecké schopnosti a trefte se na nejrůznější cíle. Je potřeba dokončit obtížné úkoly, získat ocenění a nastavit nový rekord. Staňte se profesionálním odstřelovačem v této nové android hře. Sestřelte stabilní a pohybující se cíle. Jen tak dokážete získat maximální počet bodů. Zadržte dech a vystřelte po směru větru. Musíte být opravdu přesní, protože vítr dokáže dostat […]

Military shooting king

Pokuste se vycvičit své střelecké schopnosti a trefte se na nejrůznější cíle. Je potřeba dokončit obtížné úkoly, získat ocenění a nastavit nový rekord. Staňte se profesionálním odstřelovačem v této nové android hře.

Sestřelte stabilní a pohybující se cíle. Jen tak dokážete získat maximální počet bodů. Zadržte dech a vystřelte po směru větru. Musíte být opravdu přesní, protože vítr dokáže dostat náboj na úplně jinou stranu. Střílejte naprosto přesně v poušti, v přístavu nebo v lese.

Hra Military Shooting King

Hra Military Shooting King

4 herní módy

K dispozici je spousta míst, kde se bude hra odehrávat. Nakonec máte možnost soupeřit se svými kamarády, což je naprosto skvělá záležitost. Hra nabízí kvalitní grafické zpracování a zvukový doporovod. Nechybí ani 4 herní módy a podpora 16 jazyků.

Dostaňte se co nejvýše to bude možné a získejte důležitá ocenění.

Video

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 95%
    Grafika - 95%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 98%
    Zábava - 98%
96%