Vypnout reklamy

Jedná se o hru, která byla vytvořena vývojáři, kteří stojí za hrou PUBG, tedy za zrozením battle-roayle her. Dnes tady máme poněkud jinou hru, avšak taktéž v online světě.

Mini Life je určen pro ty, kteří mají rádi klidný, uspokojivý postup hrou. Vaším cílem v této hře je jednoduše upravovat svého hrdinu a následně komunikovat s ostatními hráči. Máte zde až na 3000 různých oblečení, které můžete tomuto člověku dát.

Dále nechybí ani úpravy svého obydlí, jako je personalizace své zahrady se svým nábytkem a dekoracemi.

Mini Life je takový průnik mezi MMO (masivní multiplayer online hra) a SNG (sociální hra). Nabízí spoustu interakce a spolupráce.

Mini Life hra
Mini Life hra

Máte možnost skrz tuto hru komunikovat s ostatními lidmi po celém světě a to v reálném čase. Krom toho je tady plně otevřený svět. Mění se den a noc a krom toho je tady k dispozici několik extra doplňků včetně rozšířené reality.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.