Vypnout reklamy

Zahrajte si parádní střílečku v obrovském světě a najděte si i týmové spoluhráče, se kterými budete ničit vše, co se vám postaví do cesty. Dejte si velký pozor.

Skvělá hra pro více hráčů, kde bojujete až se 6 hráči online nebo 12 hráči na místní Wi-Fi sítí. Vycvičte si svého bojovníka v offline módu trénink, co-op mód nebo přeživší mód.

Ve hře máte k dispozici nejrůznější zbraně, jako jsou odstřelovací pistole, brokovnice, plamenomety. Vyberte si, jestli budete hrát online nebo offline proti umělé inteligenci.

Hrajte týmově založené herní souboje, které jsou vytvořeny ve skvělé kreslené grafice. Hra je založena na základu originální stickman série Doodle Army. Uvnitř hry jsou však některé věci za reálné peníze, abyste si mohli otevřít plný potenciál hry.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.