Vypnout reklamy

Usedněte za volant moderního traktoru a vykonávejte práci na farmě. Je potřeba, abyste se vžili do práce farmáře a pracovali tak na jednom velkém poli. Staňte se bohatším podle toho, kolik úrody dokážete sklidit. Se svým traktorem se vydejte po poli nebo podél pole, kde budete přepravovat třeba různé balíky slámy. Některé cesty jsou však […]

Usedněte za volant moderního traktoru a vykonávejte práci na farmě. Je potřeba, abyste se vžili do práce farmáře a pracovali tak na jednom velkém poli. Staňte se bohatším podle toho, kolik úrody dokážete sklidit.

Se svým traktorem se vydejte po poli nebo podél pole, kde budete přepravovat třeba různé balíky slámy. Některé cesty jsou však nebezpečný a může se stát, že vám balík vypadne. Buďte proto velmi opatrní.

Vypěstujte si svou kukuřici, obilí a mnohem více. Následně veškeré sklizené produkty prodejte a peníze pak investujte do vylepšení své farmy. Nezapomínejte přidat pár nových vozidel do svého farmářského vozového parku.

Hra nabízí opravdu vzrušující úkoly, kde se ocitáte na velký farmách se spousty úkolu. K dispozici je jednoduché ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)