Hra Money Heist: Ultimate Choice

Objevte napínavou interaktivní hru Money Heist: Ultimate Choice od Netflixu, kde láska a akce jdou ruku v ruce.

Netflix nedávno oficiálně vydal svou nejnovější hru, Money Heist: Ultimate Choice. Tato interaktivní narativní hra, vytvořená společností Boss Fight, se odehrává ve vesmíru populárního seriálu Netflixu Money Heist (La Casa de Papel). V této napínavé hře se hráči připojí k posádce při loupeži v La Perla de Barcelona, kde je čeká řešení rébusů a těžká rozhodnutí.

Hráči mohou vybírat z několika designů postav a jmen ve hře Money Heist: Ultimate Choice od Netflixu. Je také možné zvolit preferované zájmena postavy. Pro ostatní členy posádky je tato loupež pouze obchodem, ale pro vás je osobní. Rodinný dědictví, kvůli kterému ztratila vaše rodina život, je skryto za zdmi muzea.

Během loupeže vás budou doprovázet postavy jako Káhira, Tokio a Rio, mezi dalšími postavami ze seriálu. Jako hacker týmu bude na vás, abyste dokončili úkoly jako hackování kamer a přepojování alarmů a zámků. Pro hackování je třeba uhodnout správné heslo, podobně jako je to v mechanice hackování v sérii Fallout. Přepojování vyžaduje posunování kusů drátu, dokud se dráty správně nespojí. Hra Money Heist: Ultimate Choice od Netflixu není jen o loupeži; jde v ní také o romantiku. Obvykle budete mít tři možnosti, jak reagovat na ostatní postavy. Různé postavy reagují různě v závislosti na vaší odpovědi. Můžete dokonce okouzlit své zločinecké společníky, pokud jste dostatečně hladký mluvčí, což může vést k romanci později ve hře.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Objevte napínavou interaktivní hru Money Heist: Ultimate Choice od Netflixu, kde láska a akce jdou ruku v ruce.