Hra Mortal Kombat: Onslaught

Nové RPG dobrodružství v Mortal Kombat! Sbírejte bojovníky, sestavujte týmy a zažijte epický příběh!

Na počátku času byly říše uzamčeny ve věčném boji v Mortal Kombat. Bitvy mezi světlem a temnotou, které zanechaly moře prolité krve. Nyní Elder Gods očekávají vaše zasáhnutí do tohoto bojiště, kde každý souboj mění osud všehomírných říší. Vítejte v novém světě Mortal Kombat, kde váš oblíbený filmový zážitek se přemění na mobilní RPG dobrodružství.

Bojte v Epic RPG Kombat Poprvé můžete zažít Mortal Kombat v rychlém, strategickém RPG formátu pro až 10 postav! S Raidenem, Liu Kangem, Scorpionem a Shao Kahnem v čele tvořte svůj tým šampionů. Ovládání komb, speciálních schopností a skvělý příběhový režim vám nabídne zážitek, který otřese vaším herním světem.

Sbírejte Ikonické Bojovníky Nepropásněte příležitost sbírat bojovníky, jako jsou Sub-Zero, Johnny Cage a Jade. Vytvářejte silné týmy čtyř bojovníků, vycházejte z jejich unikátních bojových schopností a připravte se na neuvěřitelnou RPG akci.

Zažijte Nový, Epický Příběh Mortal Kombat vám přináší kvalitní grafiku, brutální boje, kinematografické scény a fatality v kvalitě Triple-A. Prozkoumejte nové kapitoly bojů, odemkněte nové bojovníky a ponořte se do příběhu o Shinnokově touze ovládnout vše.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nové RPG dobrodružství v Mortal Kombat! Sbírejte bojovníky, sestavujte týmy a zažijte epický příběh!