Vypnout reklamy

Snažte se jet neuvěřitelnou rychlosti a projeďte kolem několika vozidel z běžného provozu. Nicméně je potřeba, abyste vyhráli tento bláznivý a nebezpečný závod. Okuste své schopnosti a věřte si, že to zvládnete.

 Hra Moto drift racing

Hra Moto drift racing

Prvně, co je potřeba udělat, tak motorce pořádně šlápnout. Ostré zatáčky budete muset řezat jako největší profík. Dejte si však pozor, abyste při této bláznivé jízdě nespadli z motorky. Před vámi jsou různé možnosti, kde je potřeba dělat triky.

Hrajte tak trošku nefér a vytlačte své rivaly z tratě ven. Dejte si zároveň pozor, abyste to neschytali sami. Časem si nakupte nové modely motorek, změňte jejich barvu a vylepšete je v garáži. Hra nabízí celkem 8 silných motorek, spoustu vylepšení, zajímavé tratě, excelentní grafiku.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Moto Drift Racing
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.