[HRA NA ANDROID] Counter Strike 1.6

Určitě znáte světoznámou hru Counter Strike 1.6 a tentokrát je i jako Android hra. Hrálo se to snad všude a možná ještě hraje. Tentokrát si můžete tuto hru zahrát i na svém Android mobilu. Hrát můžete jak s kamarády, tak jenom s počítačem. Ovládání je samozřejmě trošku jiné, než na počítači, ale pokud si na […]

cs-download

Určitě znáte světoznámou hru Counter Strike 1.6 a tentokrát je i jako Android hra. Hrálo se to snad všude a možná ještě hraje. Tentokrát si můžete tuto hru zahrát i na svém Android mobilu. Hrát můžete jak s kamarády, tak jenom s počítačem.

Ovládání je samozřejmě trošku jiné, než na počítači, ale pokud si na to zvyknete, tak se jedná o skvělou taktickou střílečku.

K dispozici máte hned několik skvělých map, kde budete muset neutralizovat bombu a zachránit rukojmí. Navíc grafické zpracování je naprosto excelentní a opravdu hodně připomíná starou 1.6.

Gameplay hry Counter Strike 1.6

Counter Strike je tady s námi již několik let a stále se velmi hojně hraje. Avšak jedná se spíše o PC verzi, kde jsou bitvy mnohem lepší. Avšak pokud nemáte možnost se připojit k PC, tak můžete hrát i na mobilním telefonu. Jedná se tak trošku o upravenou verzi určenou na mobilní telefon.

Nezapomínejte na to, že je potřeba povolit instalaci z neznámých zdrojů. Stáhněte si APK a následně nainstalujte.