Vypnout reklamy

Hra na mobil na android Design Home

Vydáno dne: 11.3.2017

Máte rádi návrhy domů, chcete si postavit nebo upravit svůj vysněný dům, ale nechcete zapínat The Sims? Pokud je to váš sen, tak tato aplikace je přímo pro vás. Máte možnost si vytvořit svůj krásný dům snů. Perfektní 3D grafické zpracování. K dispozici budete mít opravdu unikátní nábytek, který můžete vylepšovat.  Nejsou tu nějaké staré […]

Máte rádi návrhy domů, chcete si postavit nebo upravit svůj vysněný dům, ale nechcete zapínat The Sims? Pokud je to váš sen, tak tato aplikace je přímo pro vás. Máte možnost si vytvořit svůj krásný dům snů. Perfektní 3D grafické zpracování.

K dispozici budete mít opravdu unikátní nábytek, který můžete vylepšovat.  Nejsou tu nějaké staré nábytky, ale moderní, elegantní a hlavně foto realistické. Máte taktéž možnost nabrat inspiraci u jiných hráčů, kterým zároveň můžete dát palec nahoru.

Máte možnost nakupovat od nejlepších dodavatelů nábytků, vybrat si svůj perfektní pokoj, který následně budete vylepšovat. Nezapomínejte také hlasovat pro ostatní návrhy od svých spoluhráčů. Pokud tedy máte rádi návrhy různých pokojů, domů nebo si chcete jen udělat svůj dům snů, tak můžete právě dnes.

Něco pro inspiraci

[wp-review]

Buroň Tomáš