Vypnout reklamy

Bojujte proti teroristům a postavte se svým protivníkům v různých částech světa. Porazte své nepřátelé za pomocí moderních zbraní. Staňte se bojovníkem speciální jednotky. Dokončujte jednotlivé nebezpečné mise a čelte nejrůznějším nepřátelům, kteří mohou být nároční a někteří velmi jednodušší. Je potřeba prokázat své taktické dovednosti a vypořádat se s problémy. Hra disponuje kvalitním grafickým zpracováním a […]

Bojujte proti teroristům a postavte se svým protivníkům v různých částech světa. Porazte své nepřátelé za pomocí moderních zbraní. Staňte se bojovníkem speciální jednotky.

Dokončujte jednotlivé nebezpečné mise a čelte nejrůznějším nepřátelům, kteří mohou být nároční a někteří velmi jednodušší. Je potřeba prokázat své taktické dovednosti a vypořádat se s problémy.

Hra disponuje kvalitním grafickým zpracováním a jednoduchým ovládáním. K dispozici jsou třeba odstřelovací zbraně a jiné. Spousta vzrušujících misí na vás čeká v průběhu hry a celkem 20 typů zbraní. Oceňuje se právě jednoduché ovládání.

Nezapomínejte, že je hra stále ve vývoji a tedy v beta verzi.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Ace Commando
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)