Vypnout reklamy

Hra na mobil Crash Bandicoot

Vydáno dne: 7.8.2020

Hra Crash Bandicoot: On the Run! míří na mobilní telefony. Zahrajte si parádní běžeckou hru, kde sbíráte různé body, vyhýbáte se nebezpečím a dokončujete úrovně.

Asi jedna z dobře prodávaných sérií Crash Bandicoot míří na mobilní telefony. V roce 2020 získává tato hra opravdu hodně pozornosti. Navíc nový Crash Bandicoot 4: Its About Time má dorazit na PC a konzole 2. října 2020.

Nicméně aby toho nebylo málo, tak je v plánu i Crash Bandicoot na mobilní telefony. Za vývojem stojí studio King, což jsou stejní vývojáři, jako za Candy Crush Saga. King byl koupen vydavatelem Activision-Blizzard a to již celkem dávno. Nový Crash je tak velmi důležitým projektem po hře Candy Crush.

Crash Bandicoot: On the Run! je běžecká hra, v podobném stylu jako je Temple Run. Nyní je hra k dispozici v Google Play obchodě.

Crash Bandicoot: On the Run!
Price: To be announced
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více

Hra na mobil Mortal Kombat
Hra MORTAL KOMBAT

Mortal Kombat je parádní hra, kde budete muset zneškodnit své nepřátele. Disponujete různými bojovými chvaty, které musíte využít.

Hra na mobil Dawn of Zombies
Hra na mobil Dawn of Zombies

Parádní android hra, ve které si zahrajete na pár přeživších, kteří se musejí postarat o to, abyste zneškodnili veškeré nepřátele Přečíst si více

Hra na mobil Perfect Kick 2
Hra Perfect Kick 2

Zahrajte si hru, kde se ocitáte v kůži hráče nebo brankáře. Ono záleží na vás, za koho budete chtít hrát. Přečíst si více