Vypnout reklamy

Hra na mobil Deep Town

Vydáno dne: 8.11.2020

Jedná se o hru, ve které budete vést svou společnost na těžení. Snažte se tento proces zautomatizovat, vydělat peníze a dostat se do zisku.

Zahrajte si hru, která byla také oceněná výběrem editorem Google Play. Najděte skrytý příběh za tímto městečkem a odhalte nejrůznější artefakty. Je důležité, abyste kopali níže, budovali těžící stanice a získávali více surovin.

Budete muset mít pod palcem obrovskou produkci, kde je důležité vydělávat peníze. Vytvářejte nové budovy, rušte jednotlivé místa, kde již nic těžit nejde a získejte dostatek peněz na vylepšení.

Dnes můžete vytvořit průmyslovou revoluci tím, že zautomatizujete proces těžení. Jedná se tedy o simulační hru, která je mixem těžení, vyrábění a strategickou schopností plánování pro ziskovost v tomto oboru.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více

Hra na mobil Mortal Kombat
Hra MORTAL KOMBAT

Mortal Kombat je parádní hra, kde budete muset zneškodnit své nepřátele. Disponujete různými bojovými chvaty, které musíte využít.

Hra na mobil Dawn of Zombies
Hra na mobil Dawn of Zombies

Parádní android hra, ve které si zahrajete na pár přeživších, kteří se musejí postarat o to, abyste zneškodnili veškeré nepřátele Přečíst si více

Hra na mobil Perfect Kick 2
Hra Perfect Kick 2

Zahrajte si hru, kde se ocitáte v kůži hráče nebo brankáře. Ono záleží na vás, za koho budete chtít hrát. Přečíst si více