Vypnout reklamy

Hra na mobil Fire Strike

Vydáno dne: 11.11.2020

Zahrajte si FPS hru, která se podobá hře jako je Counter Strike. Ocitáte se v krátkých akčních soubojích. Pokuste se nepřátele zničit.

Zahrajte si rychlé akční souboje, které trvají 5 – 7 minut. Něco podobného zažíváte ve hře Counter Strike. K dispozici máte možné zbraně na vylepšení, taktické granáty a další.

Vaším úkolem je pokusit se přežít. Naučte se veškeré herní mapy a staňte se tím nejlepším na světě. Připojte se do epických soubojů. Hrajte, abyste vyhráli a neplaťte pro to, abyste vyhráli.

Hra Fire Strike
Hra Fire Strike

V tom je tady rozdíl, protože hra nemá cestu pay to win. Tedy alespoň prozatím. Připojte se k PvP soubojům a staňte se hrdinou na bitevním poli. Veďte operace v Černobylu, Japonsku, USA a dalších virtuálních válkách.

Další zajímavé příspěvky
Nová hra Doctor Who: The Lonely Assassins na jaře 2021
Hra Doctor Who: The Lonely Assassins

Nová logická hra, která je tady na téma Doctora Who. Propracovaná hra s inovativní hratelností. Porazte své nepřátele.

Hra na mobil Space Marshals 3
Space Marshals 3

Parádní android hra, ve které budete muset bojovat na divokém západě a pokusit se zneškodnit nepřátele. Dejte se do boje.

Hra na mobil Pac-Man Geo

Výborná android hra na mobil, ve které budete dělat vše proto, abyste zneškodnili tyto duchy. Jedná se o hru v Přečíst si více

Hra na mobil Truck’em All
Truck'em All

Zahrajte se za řidiče náklaďáků, se kterým budete muset dovézt zboží z jedné strany na druhou a ukažte tak své Přečíst si více