Vypnout reklamy

Stáhněte si novou hru GRID Autosport, která je na PC i iOS delší dobu k dispozici, ale na Android se z neznámých důvodu dostala až teď.

Zajímavá závodní hra na PC se objevuje i na mobilním telefonu. Hra GRID Autosport se objevila na iOS již v roce 2017, ale až o dva roky později je na telefonech Android.

Právě dnes můžete jásat, protože GRID Autosport je i na Google Play obchodě. Hra stojí 10.99€, tedy 260,- Kč a budete potřebovat 4GB volného místa.

Hra podporuje pouze telefony s Android 9 a výše. Kompatibilní s telefony Google, HTC, Huawei, Motorola, Samsung, LG, Nokia.

Pokud nedisponujete vlajkovým telefonem, tak i tak si hru můžete koupit. Oficiálně však nebude zařízení podporováno. Telefony, které nezvládnou tuto hru, tak jsou automaticky blokovány od zakoupení.

GRID Autosport vás žene do role profesionálního hráče. Hra slibuje intuitivní ovládání s mixem simulace a arkády.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

GRID™ Autosport
Price: CZK 289.99

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.