Hra na mobil Legend Of Keepers míří na Android

Nová mobilní hra Legend of Keepers - strategie, dobrodružství a dungeon management!

Legend of Keepers, oblíbená strategická hra s prvky dungeon management, je nyní k dispozici na platformě Android. Původně vydaná pro PC, se hra rychle stala hitem mezi hráči díky své jedinečné kombinaci strategie, dobrodružství a dungeon management.

V Legend of Keepers hráči přebírají roli šéfa dungeonu, který musí chránit své poklady před dravými dobrodruhy. K tomu mají k dispozici celou řadu nestvůr, pastí a kouzel, které lze vylepšovat a kombinovat, aby byly co nejúčinnější. Hra nabízí single-player kampaň s několika různými náročnými úrovněmi a postupem času otevírá další možnosti pro vylepšení dungeonu.

Hráči mohou také vyzkoušet režim kariéry, ve kterém si vytváří vlastní dungeon a postupně ho rozšiřují a zdokonalují. Díky procedurálně generovaným úrovním je každá hra jedinečná a poskytuje hráčům nekonečnou zábavu a výzvy.

Legend of Keepers je k dispozici ke stažení na Google Play Store. Přestože hra nabízí možnost volitelných nákupů, herní zážitek je plnohodnotný i bez nich. Přidejte se k tisícům hráčů, kteří již objevili kouzlo této nevšední mobilní hry, a staňte se pánem nejobávanějšího dungeonu ve světě Legend of Keepers.

Aplikaci stáhnete níže