Hra na mobil na mobil Lets Farm (90%)

Jste vášnivými hráči strategický her a chcete si třeba vyzkoušet, jaké by to bylo na farmě? Jedna taková hra je třeba na facebooku a jmenuje se FarmVille. Staráte se o svou farmu, budujete nové věci a neustále se rozšiřujete. V této nové android hře je to něco podobného. Možnost
Let's Farm android hra zdarma

Jste vášnivými hráči strategický her a chcete si třeba vyzkoušet, jaké by to bylo na farmě? Jedna taková hra je třeba na facebooku a jmenuje se FarmVille. Staráte se o svou farmu, budujete nové věci a neustále se rozšiřujete. V této nové android hře je to něco podobného.

Možnost spárování s facebook účtem

Let's Farm android hra zdarma

Let’s Farm android hra zdarma

Pokud si hru spárujete se svým facebook účtem, tak uvidíte ostatní přátele, jestli hru hrají. Budete je potřebovat, protože potřebujete mít kolem sebe přátelské sousedy, kteří vám velice rádi pomohou. Vysaďte kolem dokola novou úrodu a následně ji začněte sklízet. Nesmíte zapomínat na to, že je zapotřebí se o všechno postarat.

Svou úrodu můžete poté prodávat na trzích a obchodovat také s ostatními hráči po celém světě, což je naprosto dokonalé. Vytvořte si svou krásnou farmu a budujte neustále dále. Hra je úplně zdarma, ale nějaké doplňky si můžete koupit za pravé peníze.

K hraní této gamesy je však zapotřebí připojení k internetu, protože budete hrát i s ostatními hráči po celém světě. Jedná se o velmi oblíbenou farmu, kterou hrají téměř všichni android hráči.

Gameplay hry Lets Farm

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry na mobil
 • 90%
  Grafika - 90%
 • 80%
  Optimalizace - 80%
 • 97%
  Hratelnost - 97%
 • 92%
  Zábava - 92%
90%

Shrnutí hry

Jedná se opravdu o skvělou hru, ale má pár chyb, proto za optimalizaci pouze 80%. Jde hlavně o chyby, kde se aplikace nespustí nebo se na slabších telefonech začne dost sekat.
Hra pochází od vývojářů PlayDay.

Sending
User Review
82% (1 vote)