Vypnout reklamy

Fanoušci MMORPG se na tuto hru velmi těšili. Tato hra Lineage 2: Revolution byla v očekávání již delší dobu a nedávno se právě usadila na trh. Hra je založena na populární hře Lineage 2 pro PC. Jedná se tak o největší multiplayerovou hru v mobilní historií. Hru si před – registrovalo přes 1.5 miliónů lidí. […]

Fanoušci MMORPG se na tuto hru velmi těšili. Tato hra Lineage 2: Revolution byla v očekávání již delší dobu a nedávno se právě usadila na trh. Hra je založena na populární hře Lineage 2 pro PC. Jedná se tak o největší multiplayerovou hru v mobilní historií. Hru si před – registrovalo přes 1.5 miliónů lidí.

Lineage 2: Revolution přináší skvělé grafické zpracování, kde budete hrát v obrovském světě. Máte k dispozici si vytvářet své vlastní postavy a následně se vydáte proti ostatním hráčům z celého světa. Pokračujte v hledání v tomto parádním fantasy světě.

Hra má k dispozici souboje 3 vs 3, 5 vs 5, 20 vs 20 a dokonce i 50 vs 50. Jedná se tak o revoluci v online hraní, kde se utkáte se spousty hráčů po celém světě. Hru si již můžete jít stáhnout právě dnes.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)