Vypnout reklamy

Hra na mobil MMORPG EVE Echoes

Vydáno dne: 27.8.2020

EVE Echoes je nová mobilní hra, která vychází z PC hry Eve Online. Eve Online je MMORPG strategie, která se odehrává ve vesmíru a je free-to-play.

EVE Online je hra, která je již delší dobu na PC. EVE Online je hra, která udělala z malého herního studia velké. Stačilo k tomu jedna noc, což je naprosto skvělá zpráva pro CCP Games, která v roce 2013 měla 500 000 předplatitelů této hry.

Před čtyřmi lety však vyšla free-to-play hra EVE Online, avšak zde je několik omezení. Následně byla oznámena hra EVE Echoes, což je mobilní hra této MMORPG strategie. Již měla být k dispozici, ale COVID-19 vše pozdržel.

Nyní již je hra k dispozici na Android a iOS.

EVE Echoes nabídne obrovský vesmír, kde se vše bude odehrávat. Od dob vzniku sandbox MMO si hráči mohou zadarmo naplánovat svou cestu a zároveň hra nabídne obrovské možnosti, prozkoumávání vesmíru stejně jako PvP a PvE, obchodování, komplexní ekonomiku.

Jelikož je hra free-to-play na obou platformách, tak není důvod si ji nevyzkoušet, pokud máte alespoň minimální požadavky. Je jasné, že tady budou mikrotransakce, protože žádná hra zdarma není zdarma.

EVE Echoes
Price: Free+
Buroň Tomáš