Vypnout reklamy

Hra na mobil MODERN WARSHIPS: Sea Battle Online

Vše připraveno na souboj! Vydejte se se svou válečnou lodi na rozbouřené moře, kde se vyskytují další nepřátele. Dávejte svým jednotkám příkazy a zneškodněte své nepřátele.

Hra má hezkou realistickou grafiku s propracovanými detaily válečnými loďmi. Právě tato hra dodává všem milovníkům lodním soubojů to nejlepší a až realistickou podívanou. Neustále vylepšujte své schopnosti a sílu. Bojujte po boku jiných hráčů z celého světa a otestujte svou sílu.

Střílejte na nepřítele raketami, torpédy a využívejte také lodní letectvo s podporou helikoptér. Není to jen obyčejná střílečka, ale je provázaná s taktikou, se kterou musíte na bojiště přijít. Hra nabízí opravdu zajímavé PvP souboje s vysoce schopnými týmovými hráči.

Ve hře najdete stovky skvělých lodí, které můžete ovládat. Neustále musíte modernizovat své lodě, protože jinak nepřítel nad vámi zvítězí.

  • Grafika
  • Hratelnosst
  • Zábava
4.3

Summary

Skvělá android hra, ve které se vydáte na rozbouřené moře, kde potkáte hned několik nepřátel. Vylepšujte své lodě, dostávejte se dále a bojujte, seč síly stačí.