Vypnout reklamy

Hra na mobil Necromunda: Gang Skirmish

Necromunda je průmyslové peklo, kde různí vyvrhelové, lupiči, zabijáci a další bojují proti sobě za dominanci na svém teritorium. Budete tedy hrát za hráče, kteří musí ovládat svůj gang a pokusit se o vysokou reputaci.

Hra nabízí i možnost hry pro více hráčů, kde se této noční můry a tedy boje zúčastníte i s dalšími hráči ve světě. K dispozici jsou tedy bojovníci Goliaths – silnější, než normální člověk, Escher – mistr v lékařství a chemií, Orlock – průmyslová velmoc, která je poháněna rudými doly, Van Saar – technologická elektrárna Necromunda. Vytvářejí tady ty nejlepší zbraně všech klanů.

Pro hru je hlavní taktika, jelikož se jedná o taktickou tahovou hru s akčními sekvencemi po vzoru Warhammer. Své gangy pak přizpůsobujete podle obrazu svého a je zde k nalezení bohaté a silné nastavení Necromunda. Výhodou je jak říkáme online hra pro více hráčů, cross-platforma, takže hrajete s kamarády nejenom na PC a celou hrou vás táhnou nesčetné bojové akce a scénáře.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.2

Summary

Vybudujte si bojovou armádu v této taktické tahové hře, kde máte za úkol zničit své nepřátele. Pokuste se o to v módu pro jednoho nebo i více hráčů.