Vypnout reklamy

Hra na mobil PK XD

Vydáno dne: 21.9.2020

Hra, která se svým způsobem přibližuje hře Roblox, tak je tady. Připojte se do hry s kamarády v otevřeném světě plného zábavy.

Vítejte ve virtuálním světě, kde si vytvoříte vlastního avatara hrdiny, vybudujete si dům, poznáte kamarády a vydáte se na další dobrodružství.

V tomto otevřeném světě se budete neustále zdokonalovat. Získávejte exkluzivní věci a vtrhněte do domu, upravujte si svůj vzhled, získejte zvířátka a užijte si zábavu do další úrovně.

K dispozici máte dům, práci, kamarády. Zábava to bude teprve se svým virtuálním zvířátkem. Jsou zde klasické kočky, psi, prasata, krávy, aligátoři a další.

Výborné je také to, že každá sezóna hry má něco nového a hrát můžete se svými kamarády po celém světě.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více