Vypnout reklamy

Hra na mobil Rayman Adventures

Vydáno dne: 27.10.2020

Jedná se o PC hru, která se objevila i na mobilních telefonech. Nyní si ji můžete zahrát. Vaším úkolem je pomoci Raymenovi.

Jedná se o známou PC hru, která je nyní i na mobilních telefonech. Bylo ukradeny vajíčka. Vaším úkolem je pomoci hlavnímu hrdinovi Raymanovi a jeho kamarádům, abyste tyto vajíčka získali zpět.

Jedná se o propracovanou platformní hru, kde budete muset udělat vše proto, abyste se dostali přes jednotlivé překážky. Hra nabízí celkem 55 hratelných hrdinů, jako je Rayman, Barbara, Globox nebo Teensie.

Utíkejte, plavejte, skrývejte se a dostaňte se přes těchto 200 skvělých úrovní. Dokončujte jednotlivé úkoly a posbírejte při své cestě cenné body. Ve hře se ocitáte na různých místech.

Rayman Adventures
Price: Free+
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Perfect Kick 2
Hra Perfect Kick 2

Zahrajte si hru, kde se ocitáte v kůži hráče nebo brankáře. Ono záleží na vás, za koho budete chtít hrát. Přečíst si více

Hra na mobil Jumping Retro
Hra na mobil Jumping Retro

Jedná se o zábavnou hru, ve které bude váš hlavní hrdina hry neustále pokračovat kupředu. Vy se musíte vyhnout jednotlivým Přečíst si více

Nová hra Doctor Who: The Lonely Assassins na jaře 2021
Hra Doctor Who: The Lonely Assassins

Nová logická hra, která je tady na téma Doctora Who. Propracovaná hra s inovativní hratelností. Porazte své nepřátele.

Hra na mobil Space Marshals 3
Space Marshals 3

Parádní android hra, ve které budete muset bojovat na divokém západě a pokusit se zneškodnit nepřátele. Dejte se do boje.