Vypnout reklamy

Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Vydáno dne: 27.10.2020

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své nepřátele.

Jedná se o hru, která je i offline. Nemusíte být tak připojení k internetu, abyste si vychutnali nekonečnou akci. Hra nabízí průměrné grafické zpracování. Ovládání je poněkud těžší, ale pokud si zvyknete, tak to zvládnete.

Hrajete v roli tajného vojáka, který má za úkol sloužit své vlasti a zabít veškeré nepřátele. Je potřeba, abyste byli stateční a nebáli se jít do přímého souboje.

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Jsou tady stovky strategických misí, kde nejprve musíte přijít na to, jak na nepřítele zaútočit a následně to provést. Dokončete veškeré mise a staňte se jedničkou na světě. Hra je z pohledu první osoby.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více