Vypnout reklamy

Hra na mobil RealmCraft

RealmCraft je přímo pro vás. Pokud nechcete platit za hru Minecraft Pocket Edition, tak jako alternativa se nabízí RealmCraft. Budete budovat svůj svět. Krom budování také můžete ničit, prozkoumávat celý svět a získat nejrůznější suroviny k výrobě zbraní.

Ve hře budujete různá přístřeší, domy a dokážete vytvořit i obrovskou vilu. Vydejte se následně do souboje s ostatními hráči. Hra totiž nabízí kromě hry pro jednoho hráče i hru pro více. Jedná se o pokročilou simulaci, která je zcela zdarma.

Vybudujte si malý svět ve 3D, vytvářejte a vyrábějte. Není to vůbec náročné a hlavně je to zdarma. Pokud chcete reklamy ve hře vypnout, tak za to musíte zaplatit. Pokud hru budete hrát pro jednoho hráče, tak stačí vypnout internet v době hraní a reklamy mít nebudete.

Hra je určena jak pro dospělé, tak i pro děti. Využívejte své vlastní skiny, které budete moci exportovat do svého Minecraftu a tím uděláte charakter unikátní, což asi většina z vás chce. K dispozici máte mód přeživší, kreativní mód a dokonce RealmCraft kreativní hru pro více hráčů. Do svého světa můžete pozvat další hráče. Veškeré změny, které provedete, tak zde budou po 24 hodin.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4

Summary

Pokud nechcete utrácet za Minecraft Pocket Edition, tak si můžete zakoupit tuto hru, která má prvky z Minecraftu, ale není to úplně Minecraft. Zábavná to hra opravdu je.