Vypnout reklamy

Hra na mobil Rise of Kingdoms

Vydáno dne: 10.10.2020

Zahrajte si hru, ve které budete hrát až s 11 civilizacemi. Vyberte si, vybudujte armádu a své městečko. Zaútočte na nepřítele.

V této hře zažijete celkem 11 civilizací, 34 hrdinů a dalšího. Hra má hezké grafické zpracování a stanete se autorem historie civilizace.

Vtrhněte do epických soubojů, ve kterých bojujete v celém světě. Staňte se tím nejlepším velitelem a prozkoumávejte vše, co se tady stane.

Hra nabízí real-time souboje, kde každý může přijít a také odejít. Pošlete své jednotky na nepřítele a zaútočte na jeho město. K dispozici je spousta unikátních civilizací, která disponuje vlastní architekturou, speciálními vlastnostmi.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více

Hra na mobil Real Commando Secret Mission
Hra na mobil Real Commando Secret Mission

Skvělá android hra Real Commando Secret Mission ke stažení. Zahrajte si skvělou hru i v offline módu a zneškodněte své Přečíst si více