Vypnout reklamy

Hra na mobil Samurai Flash

Vydáno dne: 19.9.2020

Jedná se o hru, kde pobíháte po úrovni se svým samurajským mečem a hlavním hrdinou. Ten má za úkol zneškodnit vše, co mu přijde do cesty.

Výborná android hra, ve které se budete cítit jako super hrdinové. Zahrajte si za hrdinu, který má v ruce samurajský meč.

Nemá vůbec zabrány a rozřeže každého, kdo se mu připlete do cesty. Dejte se do toho a vytvořte si svou cestu skrz tyto nepřátele. Není to vůbec jednoduché.

Porazte veškeré hlavní šéfy, kteří jsou vždy na konci celé cesty. V průběhu hry však dojde i na vylepšování vašeho hlavního hrdiny.

Je potřeba hru spustit na silnějším telefonu a nikoliv na starém. Nejlépe na mobilu z roku 2016 a dál, který patřil v té době mezi vyšší střední třídu.

[appbox googleplay com.YummyGames.SamuraiFlashg

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Moonshades
Hra na mobil Moonshades

Parádní android hra Moonshades ke stažení zdarma. Jedná se o propracovanou RPG hru, kde budete ničit nepřátele v dungeonech.

Hra na mobil Among Us
Hra na mobil Among Us

Jedná se o populární PC hru, ve které musíte připravit vesmírnou loď na odlet, ale jeden z vašeho týmu je Přečíst si více

Hra na mobil Will Hero
Willhero

Zajímavá online hra na mobil, kde hrajete za rytíře, který musí vysvobodit svou princeznu. Není to vůbec jednoduchá záležitost.

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate
Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým Přečíst si více