Vypnout reklamy

V této hře budete bojovat za svou frakci proti několika nepřátelům. Můžete hrát hlavně offline nebo online v arénách, pokud budete chtít.

Jedná se o hru, která je k dispozici v offline módu. Potřebuje ke svému spuštění Android 5.0 a výše. Předchůdce Shadow Fight 2 byl velmi úspěšný a na mobilních telefonech populární.

V tomto dílu se opět dostáváte do několika frakcí, se kterými budete muset postupovat. Hra nabízí 100 různých misí a úkolů a možnostmi online bitev, pokud budete chtít.

Pokud jste tedy v minulosti hráli Shadow Fight 2, tak určitě si musíte třetí díl vyzkoušet. Hra navíc běží na 60 fps bez jakýchkoliv problémů a v pozadí hraje atmosférická hudba, která dodává hře tu pravou akci.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Shadow Fight 3
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.