Vypnout reklamy

Hra na mobil Shadow of Death

Jedná se o skvělou bojovou hru, kde si zahrajete na temného rytíře. Bojujte ve stínu války a pokuste se zachránit království. Bojujte co to jen dá! Zahrajte si parádní akční fantasy RPG hru, kde budete muset udělat vše proto, abyste porazili temného nepřítele.

Vyberte si ze 4 různých temných rytířů a pokuste se udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Vyberte si svého rytíře, vylepšujte ho a získejte do svého inventáře cenné věci. Experimentujte a upravujte ho, jak jen to půjde.

Zahrajte si na mladého kluka, který bude muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Hra je inspirovaná klasickými bojovými hrami a moderní akční RPG. Popadněte do rukou svůj tajemný meč a vtrhněte do hry. Veškeré animace a grafické jádro hry je na parádní úrovni, až si budete říkat, jestli to není nějaká konzolová hra. Navíc je perfektně optimalizovaná.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Summary

Výborná android hra, která se odehrává v temnotě a vy se s tím musíte vypořádat. Bojujte, co to jen půjde a dávejte si pozor, aby Vás nikdo nepřekvapil.