Vypnout reklamy

Hra na mobil Shadows of Kurgansk

Vydáno dne: 6.10.2020

Jedná se o výbornou hru, ve které budete bojovat o holý život. Není to vůbec jednoduché v této adventuře, kde je spousta zombie.


Bojujte proti zombie nepřátelům, vybudujte si azyl, najděte svou cestu zpátky domů. Jedná se o zajímavou adventuru, kde je potřeba přežít.

Ocitáte se v místech, kde je spousta nebezpečí a záhad. Vaším úkolem je hlavně zůstat na živu a najít si svou cestu ven. Bojujte proti monstrům, dokončujte příběh.

Abyste přežili, tak musíte využít všech svých schopností, jako je lov, získávání zásob, budování úložiště a azylů. Vytvářejte si i pomůcky. Život díky tomu bude mnohem jednodušší.

Shadows of Kurgansk
Price: Free
Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Rooster Defense
Rooster Defense

Nová android hra Rooster Defense, ve které musíte rozestavět své věže tak, abyste zneškodnili svého nepřítele. Dejte se do boje Přečíst si více

Hra na mobil Zombie Tsunami
Hra Zombie Tsunami

Zombie Tsunami ke stažení zdarma. Vaším úkolem je s týmem zombie zneškodnit vše živé a nad celou planetou převzít kontrolu.

Hra na mobil Golf Skies
Hra Golf Skies

Golf Skies je příležitostná hra, ve které máte za úkol odpálit míček a pokusit se trefit do golfové jamky, pokud Přečíst si více

Hra na mobil Rogue Adventure
Hra na mobil Rogue Adventure

Jedná se o skvělou hru, rogue adventure, kde budete mít k dispozici karty, se kterými budete bojovat s nepřáteli.