Vypnout reklamy

Hra na mobil Street Racing 3D

Zahrajte si s opravdu TOP vozidly, kde se vydáte na bláznivý závod. Hra sice nedisponuje skvělým grafickým zpracováním, ale vypadá jako hra z 15 let zpátky, nicméně o to tady nejde.

Driftujte na asfaltu a dokončujte jednotlivé úrovně. Staňte se legendou těchto závodu, které mají pro vás přichystaný nejrůznější výzvy. Ovládejte unikátní automobil, které ještě nikdo nikdy na cestě neviděl.

Samozřejmě automobily jsou z reálného světa, avšak nemají značky kvůli licencím. Odstartujte svůj závod plný zábavy a nezapomínejte na vylepšování turba, vyhledávání možností, jak opravit vzhled vozidla, barvu a přidat také různé nálepky.

K dispozici máte 30 a více vozidel, možnost si vytvořit své auto pomoci barev, kol a dalších úprav. Nezapomínejte získat co nejvíce mincí a diamantů. Vydejte se na závod, kde vyhrajete a porazíte tak svého protihráče.

Street Racing 3D
Price: Free+

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
3.7

Summary

Jedná se o zábavnou hru, ve které máte za úkol vyhrávat. Není to nic jednoduchého, ale pokud máte dobře vybavené auto, tak protihráč nemá šanci. Hra má sice horší grafiku, ale o zábavu postaráno mít budete.