Vypnout reklamy

Hra na mobil The Greedy Cave 2: Time Gate

Vydáno dne: 28.10.2020

Nová android hra, která se odehrává v několika různých dungeonech. Ty jsou generované automaticky. Vydejte se do souboje se svým týmem.

Zahrajte si hru, kde se pohybujete v různých dungeonech. Vydejte se se svým týmem do boje. Hra má lepší grafické zpracování, než její původní díl.

Pozvěte své kamarády, připojte se k týmu, vyřešte různé úkoly a dostaňte se v této hře co nejdále to bude možné. Hra nabízí spoustu zbraní, které lze použít.

Veškeré místa se generují náhodně a nejsou tak stále stejné, což je skvělé, protože díky tomu hra nabízí dlouhou hratelnost.

Příběh začíná v hrobce, která je plná magie a náhodou jste objevili poklad. Lidé chtěli zjistit pravdu, ale bylo na to pozdě a dorazila armáda démonů, která vše překazila.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více